cross out
strzelnica jelenia góra

Wrocław

Strzelnica War Zone (ul. Sztabowa 32)

Otwarty trening strzelecki

Chcesz zrobić konkretny trening ale nie masz własnej broni a ceny amunicji spędzają Ci sen z powiek? 
U nas w ramach OTS-u strzelasz po cenie amunicji!

Cennik: 
+ strzał z pistoletu Glock 17/CZ P 10 (9mm) - 1,2zł
+ strzał z karabinka Beryl/AK (7,62mm) - 2,5zł
+ strzał z karabinka AR 15/GROT (5,56mm) -  3zł

Do strzelania doliczamy opłatę podstawową, która zawiera w sobie wejście na strzelnicę, wynajęcie osi, tarcze, udostępnienie broni i wyposażenia oraz opiekę instruktruktora w cenie 100zł za godzinę. 

 

Strzelanie z wybranych broni

Ta usługę dedykujemy osobom, które nie tyle mają duże plany co do swojej kariery strzeleckiej, co chcą poprostu zobaczyć na czym to polega, puszczając sobie np. 10 kulek z "kałacha".  Wejdź w zakładkę oferta a następnie wybierz "strzelanie z wybranej broni" po czym znajdź sobie dowolną broń lub "bronie" z naszej oferty, pamiętając o minimalnej liczbie strzałów. Do ceny amunicji doliczamy opłatę podstawową - 50zł/h/os, która zawiera w sobie: wstęp na strzelnicę, wynajęcie osi, tarcze, udostępnienie broni i wyposażenia oraz opiekę instruktora. 

Wynajęcie osi strzeleckiej

Tę usługę dedykujemy osobom, które mają już własną broń a jedyne czego szukają to dobrej ekipy i .... wolnej ośki. Jeśli jesteś właśnie taką osobą i masz prowadzącego cena to 55zł/h/os. jeżeli jeszcze nie dorobiłeś się wcześniej wspomnianej kwalifikacji - 65zł/h/os.

© 2023 PT Outdoor Shooting Experience - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : Rentlab