cross out
strzelnica jelenia góra

Dlaczego?

PROJEKT

PROMOWANIE/DOŚWIADCZANIE/REKREACJA

Głównym zamiarem działalności jest propagowanie (szeroko pojętego) strzelectwa wśród społeczeństwa. Rozumiem, że poglądy na temat broni i jej posiadania, wywołują skrajne emocje zarówno wśród jej zwolenników jak i przeciwników.  W życiu stosuję zasadę: „najpierw DOŚWIADCZ – potem OCEŃ” .

Poprzez umożliwienie korzystania z broni, chciałbym promować strzelectwo jako: atrakcyjny sport, świetną platformę do spędzania wolnego czasu oraz naukę dyscypliny i odpowiedzialności.

KOD

ROZRYWKA/ROZWÓJ/SATYSFAKCJA

Moją działalność charakteryzuje kompleksowe podejście do CAŁEJ RODZINY. Choć strzelectwo przeważnie kojarzy się z „męskim sportem” – chcę udowodnić, że może to być świetna rozrywka dla całej rodziny. W ofercie posiadam broń (małokalibrową) która doskonale nadaje się dla dzieci oraz „delikatniejszych Pań”. Podczas zajęć, umiejętnie pomagam przeprowadzić strzelanie w sposób przystępny i łagodny (nawet dla najbardziej bojaźliwych). Mottem, które mi przyświeca jest: „GUN for FUN” , czyli BROŃ korzystając z której otrzymujesz PRZYJEMNOŚĆ.

Zarezerwuj termin już dziś

Strzelanie z broni palnej

Rezerwacja terminu

Zobacz na mapie

Naciśnij i sprawdź dojazd

© 2024 PT Outdoor Shooting Experience - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : Rentlab