cross out
strzelnica jelenia góra

Dlaczego?

VOUCHERY PREZENTOWE

Chciałabyś/chciałbyś zrobić wyjątkowy  PREZENT dla WAŻNEJ OSOBY? - to oferta dla Ciebie!

W celu nabycia Vouchera;
1.  Skontaktuj się z nami telefonicznie lub pisemnie (mail, mesenger, whatssapp), i powiedz KOMU - chcesz zrobić prezent (dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb)
2. Wartość pojedyńczego VOUCHERA jest dowolna (100zł - 1.000zł) i ustalimy ją indywidualnie w zależności od Twoich oczekiwań.
3. Po ustaleniu szczegółów Dokonasz płatności (przelew lub płatność BLIK).
4. Po zaksięgowaniu wpłaty VOUCHER zostanie wysłany listem priorytetowym przesyłką poleconą na wskazany przez Ciebie adres.
5. Po otrzymaniu VOUCHERA - właściciel musi się z nami skontaktować (szczegóły na voucherze) w celu ustalenia terminu usługi.
 

PROJEKT

PROMOWANIE/DOŚWIADCZANIE/REKREACJA

Głównym zamiarem działalności jest propagowanie (szeroko pojętego) strzelectwa wśród społeczeństwa. Rozumiem, że poglądy na temat broni i jej posiadania, wywołują skrajne emocje zarówno wśród jej zwolenników jak i przeciwników.  W życiu stosuję zasadę: „najpierw DOŚWIADCZ – potem OCEŃ” .

Poprzez umożliwienie korzystania z broni, chciałbym promować strzelectwo jako: atrakcyjny sport, świetną platformę do spędzania wolnego czasu oraz naukę dyscypliny i odpowiedzialności.

KOD

ROZRYWKA/ROZWÓJ/SATYSFAKCJA

Moją działalność charakteryzuje kompleksowe podejście do CAŁEJ RODZINY. Choć strzelectwo przeważnie kojarzy się z „męskim sportem” – chcę udowodnić, że może to być świetna rozrywka dla całej rodziny. W ofercie posiadam broń (małokalibrową) która doskonale nadaje się dla dzieci oraz „delikatniejszych Pań”. Podczas zajęć, umiejętnie pomagam przeprowadzić strzelanie w sposób przystępny i łagodny (nawet dla najbardziej bojaźliwych). Mottem, które mi przyświeca jest: „GUN for FUN” , czyli BROŃ korzystając z której otrzymujesz PRZYJEMNOŚĆ.

Zobacz na mapie

Naciśnij i sprawdź dojazd

maps Naciśnij i sprawdź dojazd

© 2022 PT Outdoor Shooting Experience - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : Rentlab