cross out
strzelnica jelenia góra

Współpraca

Zależy mi aby korzystanie z moich usług było bezpieczne i przyjemne.

Dlatego w celu realizacji usługi należy przejść kilka etapów:

1. Zapoznaj się z ofertą. Jeśli jeszcze nie masz doświadczenia w tej dziedzinie pooglądaj dostępną broń, poczytaj jej opis i zastanów się, którą chciałabyś/chciałbyś wybrać.
2. Dokonaj rezerwacji terminu oraz płatności online.
Wybór usługi lub pakietu jest orientacyjny. Twoja płatność jest dla mnie potwierdzeniem rezerwacji. Podczas usługi możesz skorzystać z szerszej oferty.
2. Zadzwoń do mnie lub napisz wiadomość.
  +48 501 988 842
  paweltula@gmail.com
  Facebook
  Instagram
  501 988 842
Chciałbym się dowiedzieć: ile osób będę obsługiwał, w jakim jesteś wieku, ile możesz poświęcić czasu, jakie masz doświadczenie i oczekiwania związane z usługą. Postaram się odpowiedzieć na wszelkie nurtujące Cię pytania i doradzić optymalne rozwiązania. Podpowiem jak się ubrać i co ze sobą zabrać na strzelnicę.
3. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa podczas zajęć, nie obsługuję osób pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Jeśli planujesz „wieczór kawalerski” lub inną imprezę integracyjną – zaplanuj korzystanie ze strzelnicy odpowiednio wcześniej.
4. Kiedy przyjedziesz na strzelnicę zostaniesz poproszony o zapoznanie się z regulaminem obiektu oraz wpisanie się do „Książki Pobytu na Strzelnicy”.
5. Podczas zajęć należy bezwzględnie stosować się do poleceń „Prowadzącego Strzelanie”.
6. Przed rozpoczęciem zajęć zostaniesz wyposażony w środki ochrony osobistej (ochronniki słuchu i wzroku).
7. Następnie zostanie przeprowadzony instruktaż zasad przebywania na strzelnicy oraz bezpiecznego obchodzenia się z bronią.
8. Kolejnym etapem będzie prezentacja i omówienie zasad działania wybranej przez Ciebie jednostki broni. Będziesz mogła/mógł sprawdzić "na sucho" jak działa jej mechanizm przeładowywania, język spustowy. Potocznie ten etap nazywa się "oswoić się z bronią".
9. Jeśli będziesz miała/miał ochotę mogę udzielić instruktażu jak przyjmować postawy strzeleckie oraz jak celować i celnie strzelać.
10. Jeśli dokonałaś/łeś już wyboru do jakich celów chcesz strzelać (tarcze papierowe lub popery metalowe) w zależności od Twojego poziomu zaawansowania - zdecydujemy z jakiej odległości będziesz strzelać.
11. Dopiero teraz otrzymasz amunicję i samodzielnie załadujesz magazynek.
12. W zależności od ilości amunicji i pakietu jaki wybrałaś/eś przeprowadzisz pełne strzelanie, do opróżnienia magazynka.
13. W przypadku jakichkolwiek trudności lub wątpliwości, będzie przy Tobie instruktor, który służy pomocą.
14. Po zakończeniu strzelania, broń zostanie sprawdzona i przekażesz ją Prowadzącemu Strzelanie.
15. Następnie na wyraźne pozwolenie Prowadzącego Strzelanie będziesz mogła/mógł podejść do tarczy i sprawdzić swoje wyniki.
16. Kiedy wykorzystasz limit danej usługi, na miejscu można skorzystać z dodatkowej amunicji lub innej sztuki broni (po wcześniejszym uzgodnieniu).
17. Strzelanie może się odbyć do: tarcz papierowych (które można zatrzymać ) lub celów (poperów) metalowych. Jeśli masz marzenie strzelić do przywiezionego przez siebie przedmiotu – to również jest możliwe (pod warunkiem że „Prowadzący Strzelanie” wyrazi na to zgodę - czyli nie będzie to zagrożeniem dla bezpieczeństwa osób przebywających na strzelnicy). Może być wymagana dodatkowa opłata – należy to wcześniej ustalić telefonicznie.
18. Po zakończeniu strzelania, po uzgodnieniu z Prowadzącym Strzelanie możliwa jest sesja fotograficzna z bronią.
19. Po zakończonych zajęciach Prowadzący Strzelanie przeliczy usługi oraz ilość amunicji z jakiej korzystano i wystawi paragon lub fakturę w zależności od Twoich oczekiwań. Istnieje możliwość płatności: gotówką, kartą lub BLIK-iem.
20. Po opuszczeniu strzelnicy ten fakt zostanie odnotowany w "Książce Pobytu na Strzelnicy"
 

Zobacz na mapie

Naciśnij i sprawdź dojazd

© 2024 PT Outdoor Shooting Experience - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : Rentlab